NIE SI PRIHLÁSENÝ/Á
Pre plné využitie webu sa musíš prihlásiť alebo zaregistrovať.
MisthiosPower
MisthiosPower
Helper
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
před 1 rokem
Poslední přihlášení:
před 5 měsíci
Zobrazení profilu:
296
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Zdravím, děkujeme za pozitivní recenzi. Velice rád(i) ti ve hře pomůžeme, pokud by si měl nějaký problém či herní dotaz. Také se těším na střetnutí ve hře ;)
před 5 měsíci
Bojdo, nevím za co by jsi chtěl odpuštění. Trestů a unbanů jsi dostal dost. Domluva taky nepomohla. Pokud si otevřeš odkazy s banlisty co poslal v odpovědi Shawchoo, tak ti musí být jasné, že se historie bude opakovat. Možná chvíli budeš sekat latinu, ale pak zase otočíš a budeš dělat zle. Proto si nedostal a asi dlouho nedostaneš unban. Děláš jinde zle a nevěřím, že tady to bude jiné. Měj se hezky a ahoj :)
před 5 měsíci
Takže, milý Bojdo. Původně jsem měl v úmyslu hlasovat pro tvůj unban, ale podle toho co jsem viděl v těchto banlistech, tak měním své stanovisko. Vypadá to, že jsi pořád stejný a nezměníš se. I kdyby jsi nějakým zázrakem dostal unban, tak by stačilo asi pár minut a ban by jsi dostal opět. Z toho důvodu jsem proti unbanu.
před 5 měsíci
Zdravím tě Bojdo. Upřímně nevím, zda to myslíš opravdu vážně. Myslím tím tvou omluvu a že jsi se změnil. Jak už tu bylo několikrát zmíněno, tak šancí jsi dostal dost. Vždy jsi na chviličku sekal dobrotu a pak bylo zase zle. Tuším, že všichni z AT ti promlouvaly do duše včetně mě. Ale aby se neřeklo, že jsem špatný, tak jsem pro unban, ale pozor! Budeš na černé listině a pokud něco uděláš, tak bez milosti PermaBan. Ovšem toto je jen můj názor. Hlavní slovo ohledně unbanu musí říci vyšší členové AT.
před 5 měsíci
Unban ti byl udělen. Chyba na naší straně díky nepředání informací. Omlouváme se.
před 1 rokem

Žádní přátelé.

Nejnovější příspěvky
ondeerex
rgnterNábor do ATpřed 8 dny
unban
rgnterŽiadosť o unbanpřed 3 měsíci
Nábor na Helpera
rgnterNábor do ATpřed 4 měsíci
Helper - _Katuska
rgnterNábor do ATpřed 4 měsíci
Unban-wpmekapi
rgnterŽiadosť o unbanpřed 5 měsíci
Stav servera
IP
play.battleland.eu
Online
0 / 50
Tím online
Momentálne nie je žiadny člen online.
Uživatelia online
Žiadny užívatelia nie sú online.